Wyniki konkursu na Tradycyjną Kartkę Bożonarodzeniową

Komisja w składzie:

Marianna Kulpa

Beata Zaśko

Robert Nieśpiał

po obejrzeniu 62 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii „Przedszkola” – 4 równorzędne nagrody pierwsze dla: Weroniki Robaczewskiej z Przedszkola w Józefowie, Oliwii Jamroz z Przedszkola w Józefowie, Oliwii Kulas z SP Stanisławów, Oli Basińskiej z SP Majdan Nepryski. Drugie miejsce zajęła Zofia Otkała z Przedszkola w Józefowie. Trzecie miejsce zajął Oskar Kulas z SP Stanisławów. Wyróżnienie otrzymał Kacper Biszczanik z Przedszkola w Józefowie.

W kategorii „klasy I-IV” – Pierwsze miejsce otrzymał Leon Zwolski z SP Józefów, Drugie miejsce zajęła Lena Rezler z SP Józefów, Trzecie miejsce otrzymała Kaja Kudełka z SP Józefów. Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Syta z SP Józefów

W kategorii „klasy „V-VIII ” – Pierwsze miejsce zajął Krystian Szarowolec z SP Józefów, Drugie miejsce przyznano Natalii Morawickiej z SP Stanisławów, Trzecie miejsce otrzymał Jakub Bednarczyk z SP Józefów, wyróżnienia przyznano Mateuszowi Torbiakowi oraz Lilianie Łokaj z SP Józefów.

W kategorii „Warsztaty Terapii Zajęciowej i ŚDS” Dwa równorzędne pierwsze miejsca otrzymują Jadwiga Cichocka oraz Joanna Chodoba z WTZ Józefów, drugie miejsce przyznano Agacie Kawie z WTZ Józefów, Trzecie miejsce otrzymała Alicja Przytuła z WTZ Józefów. Na wyróżnienie zasłużyła również Paulina Bojarska z WTZ Józefów oraz Honorata Krzeszowiec, Renata Reszka, Andrzej Psiuk, Justyna Buczkowska, Eugenia Flis, Maria Kwiatkowska i Janusz Gontarz z ŚDS Józefów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Odbiór nagród będzie możliwy od poniedziałku (21 grudnia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie w godzinach 08:00 – 15:00.