XI Józefowskie Spotkanie z Poezją Papieską i Piosenką Religijną

Józefów, 16 października 2018r.

PROTOKÓŁ
Komisji oceniającej uczestników XI Józefowskiego Spotkania z Poezją Papieską
i Piosenką Religijną

Komisja w składzie:
Beata Momot
Barbara Rabiega
Michał Dudziński

Po wysłuchaniu 10 recytatorów w kategorii: młodzież licealna, gimnazjalna i klasy VII – VIII szkół podstawowych: Jury przyznało dwa pierwsze miejsca Karolinie Smoluch reprezentującej Krasnobrodzki Dom Kultury oraz Patrycji Kusztykiewicz uczennicy SP w Józefowie oddział gimnazjalny, drugie miejsce Emilii Durze ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. Wyróżnienia otrzymały Patrycja Harasiuk ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim oraz Ewelina Nakapała ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim oddział gimnazjalny.

Po wysłuchania 4 zespołów i 5 solistów Jury postanowiło przyznać w kategorii szkół podstawowych klasy I-III wyróżnienie dla Scholi przy Szkole Podstawowej nr1 im Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie i Parafii św. Mikołaja w Szczebrzeszynie. W kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV-VI wyróżnienie dla Chóru Animato ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. W kategorii: młodzież licealna, gimnazjalna i klasy VII – VIII szkół podstawowych, pierwsze miejsce Jury przyznało Ewie Zwolińskiej z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, drugie miejsce otrzymała Weronika Flis z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Trzecie miejsce zdobyła Julia Stepaniuk z Centrum Muzycznego TRYTON w Tomaszowie Lubelskim. Wyróżnienie otrzymała Gabriela Szpyra reprezentująca Krasnobrodzki Dom Kultury.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie.