Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie ogłasza konkurs na Palmę i Stroik Wielkanocny

Z wielką radością ogłaszamy nasz Konkurs na Palmę i Stroik Wielkanocny, który otwarty jest dla przedszkolaków, uczniów Szkół Podstawowych oraz uczestników WTZ, ŚDS i KGW. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników sztuki do wyrażenia swojej kreatywności i talentu!

Temat prac? Pozostawiamy go Waszej wyobraźni! Liczymy na oryginalne i zaskakujące pomysły, które z pewnością zachwycą jury. Niech Wasza twórczość zabłyśnie w każdym kształcie i kolorze!

Termin składania prac mija 12 marca 2024 r. Serdecznie zachęcamy do dostarczenia swoich dzieł do Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie. Nie zapomnijcie o metryczce z podstawowymi informacjami o autorze.

Do wygrania czekają fantastyczne nagrody! Jury przyzna po trzy nagrody w każdej z kategorii wiekowych: dla przedszkolaków, uczniów klas I-III, uczniów klas IV-VIII oraz dla uczestników WTZ, ŚDS i KGW.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 marca 2024 r. o godz. 10:00 na stronie www.jozefowmok.pl. Natomiast uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Kiermaszu Wielkanocnego na józefowskim rynku 17 marca.

Wszystkie prace, zostaną przekazane Caritas Parafii Józefów, aby mogły cieszyć innych swoim pięknem i pomóc potrzebującym.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby podzielić się swoją pasją i talentem z innymi! Dołączcie do naszego konkursu i pozwólcie swojej sztuce zabłysnąć!

Regulamin do pobrania poniżej: