Sukces Spektaklu Teatralnego

Miejski Ośrodek Kultury z radością informuje, że niezwykłe wydarzenie teatralne, które odbyło się w dniu 02 lutego o godzinie 18:00 w Sali Kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, cieszyło się ogromnym powodzeniem. Spektakl teatralny, stworzony podczas warsztatów prowadzonych przez utalentowanego reżysera Jarosława Figurę, przyciągnął liczne grono widzów.

Adaptacja klasycznej powieści C.S. Lewisa, przygotowana przez zespół artystyczny, przeniosła publiczność w magiczny świat pełen przygód, tajemnic i niezwykłych postaci. Jakość przedstawienia, pod reżyserią Jarosława Figury, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, a aktorzy porwali widzów w magiczną krainę, w której emocje i przygody nabierały szczególnego znaczenia.

Wspaniała obsada, w skład której wchodzili: Berdzik Amelia, Borowiec Maja, Chromiec Julia, Figura Jarosław, Grudzińska Marta, Knap Hanna, Kotowska Nikola, Kozak Antonia, Malec Anna, Milewska Maj, Moskwa Nadia, Momot Iga, Momot Wiktor, Pawlik Weronika, Rawiak Magda, Serej Aniela, zrobiła niezapomniane wrażenie na widowni.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom kultury, zarówno małym, jak i dużym, za liczne przybycie i wspólne przeżycie tego wyjątkowego spektaklu. Sukces tego wydarzenia był możliwy dzięki zaangażowaniu artystów i entuzjazmowi naszej wspaniałej publiczności. Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do kolejnych magicznych spotkań teatralnych.